Witaj na stronie The Relax Project.

Ten projekt powstał z potrzeby dzielenia się doświadczeniem głębokiego relaksu, harmonii i dobrostanu. W świecie, który cały czas przyśpiesza, nasz układ nerwowy jest napięty do granic możliwości. Stres przejmuje nad nami kontrolę, dosłownie niszcząc nasze zdrowie. Oceany depresji zalewają społeczeństwo. Coraz bardziej potrzebujemy się zatrzymać, głęboko odetchnąć i osadzić w teraźniejszości, by poczuć, że naprawdę żyjemy...

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Niewińska i jestem Twoją Przewodniczką po świecie relaksu i oddechu. Głęboko wierzę w uzdrawiającą moc praktyki świadomego odpoczynku, świadomego ruchu oraz pracy z oddechem.

Ukończyłam studia na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w 2010 roku. Od ponad 20 lat jestem związana z tańcem i ruchem. Na swoje pierwsze zajęcia jogi trafiłam w 2006 roku. 10 lat później zdałam swój jogowy egzamin nauczycielski w metodzie Iyengara. Praktykuję techniki relaksacyjne w nurcie Restorative Jogi Judith Hanson Lasather. Uczestniczę w wielu festiwalach oraz warsztatach tańca i świadomych form ruchu. Jestem certyfikowaną liderką Jogi Śmiechu. SWPS. Butejko. Od lat pasjonuję się, zgłębiam i praktykuję sztukę relaksu. Zapraszam Cię do jego fascynującego świata.